Tvorivosť je vo vzdelávaní nevyhnutná, pretože inšpiruje otvorenosť pre nové riešenia, rozvíja predstavivosť i pohotovosť reflexie.
Pramení v tvorivej činnosti individuálneho človeka. Je prejavom vnútornej potreby slobodného sebavyjadrenia sa, experimentovania a odvahe k improvizácii.
Tvorivosť využívame v každodennom živote pri riešení rôznych problémových situáciách.
Naším cieľom je vytvárať podmienky pre to, aby sa vzdelávanie stalo výrazným faktorom pri formovaní kreatívneho prostredia v spoločnosti.

Sekciu vzdelávanie, tvorba a kreativita sme rozdelili na tieto oblasti :

  • remeselno-tvorivé dielne a iné kreatívne činnosti
  • umelecká tvorba

Vyberte si podľa toho čo Vás láka a takisto techniku, ktorá Vás zaujala. Dohodneme termín, ktorý Vám vyhovuje a potom už len stačí, ak prídete. Nemusíte kupovať drahé farby, pomôcky. Za pár hodín Vás naučíme ako zvládnuť techniku a Vy s veľkou radosťou si domov odnesiete svoje krásne dielko. Po tomto kurze už neabsolvujete hodiny pokusov a omylov, pretože Vás naučíme ako zvládať techniku, ktorú ste si vybrali. V tvorivých dielňach sa venujeme rôznym tradičným aj novým technikám. Budeme spoločne rozvíjať svoju fantáziu , predstavivosť, zručnosť a kreativitu a zároveň doprajeme relax v príjemnom prostredí.
Je to príjemný a zároveň užitočný relax.
Aby sme sa dozvedeli Vaše podnety, pripomienky, potreby a návrhy, neváhajte a napíšte nám.

.

©ARTdiela - o.z.