Deň svätého Mikuláša je sviatkom detí. Pred najkrajšími sviatkami v roku, Vianocami, sa všetky deti tešia na predvečer 6.12. kedy prichádza Mikuláš. Tí, ktorí po celý rok poslúchali očakávajú vo vyčistených čižmách sladkú odmenu. Mikuláš má pred sebou dlhú cestu - za jeden večer stihne navštíviť mnoho domácností, a preto nie je ľahké ho pri práci zahliadnuť. Nám však prezradil svoje plány.

V nedeľu 7.12.2014 popoludní ho deti mali možnosť stretnúť naživo v pred predajnou galériou Art Diela, kde sme pre neho pripravili krásne sedenie.
Predajná galéria ARTdiela takto prispela do programu OC MAX a ponúkla pre svojich klientov aj jedinečný hudobný zážitok v podobe talentovaných gitarových virtuózov DUO FARSA. Toto skvelé gitarové duo hrajúce vlastné emotívne skladby rôznych žánrov vytvorilo počas mikulášskej akcie pred predajnou galériou Art Diela neopakovateľnú atmosféru.. Melodická hudba španielskych rytmov chytila za srdcia všetkých. Bol to pre všetkých neopakovateľný hudobný zážitok.
Navyše sme pripravili ešte jedno prekvapenie pre zákazníkov a to maliara pochádzajúceho z Ekvádoru žijúceho v Prešove pána Mgr. Eduarda Sosu. Nepoužíva pri maľovaní štetce, maľuje len vlastnými prstami! Od chvíle, kým namieša farby až do dokončenia diela zvyčajne ubehne len 10 minút. Tento krát namaľoval pred divákmi za pár minút obraz s názvom ANJEL . Okrem toho sme nachystali pre Mikuláša aj krásne sedenie, kde si mal možnosť vypočuť všetky tajné vianočné želania detičiek, ale aj ich rodičov. Predajná galéria Art Diela v spolupráci s OC MAX pripravila pre všetkých naozaj jedinečný a neopakovateľný program.


A aby toho nebolo málo, naša skvelá výtvarníčka – autorka mnohých krásnych diel, ktoré ponúka predajná galéria Art Diela p. Mária Lenárdová maľovala pred galériou portréty na počkanie.


(foto 52-58, archív Art Diela)

čakáme na Mikuláša-53 Dou farsa pred divákov Maxu-54 Duo Farsa pre pred.galériu Art Diela-56 Mikuláš s výtvarníčkou-57 Mgr.Sosa pri maľovaní s deťmi-55 s Míkulášom-58

©ARTdiela - o.z.